Ásotthalom TE
Tartalom
Menü
 
SPORTFEJLESZTÉSI PROGRAM 2016/2017

Jóváhagyó határozat és sportfejlesztési program

 
SPORTFEJESZTÉSI PROGRAM 2015/2016

Jóváhagyó határozat

Sportfejlesztési program 2015/2016

 
Sportfejlesztési program - 2014/2015

Jóváhagyó határozat

Sporfejlesztési program 2014/2015

 
Sportfejlesztési program

Határozat

Sportfejlesztési program

 

 

 
Kapusiskola

Névjegykártya

Hírlevél

Jelentkezési lap

 
Statisztika

 
Hírek
Hírek : Baji Renátó a forduló gólvadásza

Baji Renátó a forduló gólvadásza

  2013.10.22. 13:19

Rovatunkban az elmúlt futballhétvége legjobb Csongrád megyei gólszerzőjét mutatjuk be. Baji Renátó (24,), az Ásotthalom játékosa mesterhármast lőtt a Nagymágocsnak, így 10 meccsen 10 gólnál jár a megyeegyben. Nem is rossz ahhoz képest, hogy 19 éves koráig kapus volt.


– Nem volt olyan egyszerű, mint amit az eredmény mutat – mondta érdeklődésünkre Baji Renátó, az Ásotthalom megyeegyes futballcsapatának játékosa, aki mesterhármast lőtt a Nagymágocs ellen 5–0-ra megnyert idegenbeli meccsen.

– A szünetben 1–0-ra vezettünk, de hogy őszinte legyek, mindössze egy helyzetünk volt, azt sikerült gólra váltanunk, míg a hazaiak legalább háromszor veszélyeztettek. A második játékrész elején is volt még esélyük az egyenlítésre, ám 2–0 után elfáradtak, mi pedig kidolgozott akciókkal növeltük az előnyt – mesélte.

Baji előbb egy kontra végén, egy beadás után passzolt a hálóba, majd egy 18 méteres lövés utáni kipattanóból volt eredményes. A harmadik gólját is lábbal szerezte, az alapvonalról visszapasszolt labdát értékesítette. Baji ezzel a triplával 10 meccs után 10 góllal áll a bajnokságban.

– Soha nem kezdtem még ilyen jól, ám ez a csapattársaim érdeme. Kiváló „kiszolgálást" kapok, nem is emlékszem olyan gólra, amelyet egyéni akcióból szereztem. Általában rám jönnek ki a figurák, és csak be kell fejeznem a támadásokat. Azért én is kellettem ahhoz, hogy jól menjen a játék. Arra gondolok, hogy minden edzést komolyan veszek, igyekszem a maximumon teljesíteni, ennek pedig az az eredménye, hogy a meccseken is jól tudom kihasználni a helyzeteket – mondta a 24 éves játékos, aki a 9 gólos Bernát Péter (UTC) előtt vezeti a góllövőlistát. Nem is rossz ahhoz képest, hogy 19 éves koráig kapus volt.

– Még a Tisza Volán utánpótlásában védtem, amikor egy meccsen kevesen voltunk, így a mezőnyben kellett játszanom. Hamar feltaláltam magam elöl is, jöttek a gólok, így az NB III-ban már mint támadó mutatkozhattam be, és azóta is ez a posztom – tette hozzá Baji Renátó, aki a hétköznapokon a Pick Zrt.-nél dolgozik árukiadóként.

 
Következő forduló

2015. 03. 28. - 12.45/15.00

 Mindszent - Ásotthalom 
 

 

 

 

 

 

 
Számláló
Indulás: 2008-08-22
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Tartalom

Elkészítem születési horoszkópod és ajándék 3 éves elõrejelzésed. Utána szóban minden kérdésedet megbeszéljük! Kattints    *****    Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    Akad mindannyijukban valami közös, valami ide vezette õket, a delaware-i aprócska kikötõvárosba... - FRPG    *****    boroszkány, vérfarkas, alakváltó, démon és angyal... szavak, amik mind jelentenek valamit - csatlakozz közénk - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    CRIMECASESNIGHT - Igazi Bûntényekkel foglalkozó oldal    *****    Figyelem, figyelem! A második vágányra karácsonyi mese érkezett! Mesés karácsonyt kíván mindenkinek: a Mesetáros    *****    10 éves a Haikyuu!! Ennek alkalmából részletes elemzést olvashatsz az anime elsõ évadáról az Anime Odyssey blogban!    *****    Ismerd meg az F-Zero sorozatot, a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-szériáját! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    Advent a Mesetárban! Téli és karácsonyi mesék és színezõk várnak! Nézzetek be hozzánk!